The Definitive Guide to son dakika haberler

TÜRK Telekom’un gençlik markası Selfy’nin sunduğu sınırsız internetle kullanılan mobil internet 2023’te toplam fifty milyon GB’a ulaştı.

TBMM Başkanlığı'na sunulan yeni kanun teklifine göre havalimanlarında elle arama şartı getiriliyor. Elle aramayı kabul etmeyen yolcu uçağa alınmayacak.

Herkes uzun süre onu bir milyarderin varisi olduğu halde bu dev mirasın sadece "kuruşundan" faydalanmasıyla konuştu. Yaptığı ilk evlilik ihanetle sonuçlandı. Ardından ikinci kez yuva kurdu ve beş tane çocuk doğurdu. Ama bu bile ailesini koruyamadı, kocasıyla yollarını ayırdı.

Altın fiyatlarının en ucuz olduğu ülkelere talep arttı! İşte altının değer kaybettiği ülkeler

Açlık ve yoksulluk sınırı ile ilgili rakamlar ise korkutucu tabloyu ortaya koyarken emeklinin refahı için kindüller konuşuluyor. SGK Başuzmanı İsa Karakaş, emeklinin zammı ile ilgili beklentileri değerlendirdi.

İsrail'de aşırı sağcı bakanlardan Netanyahu'ya tehdit: Savaşı bitirirse hükümeti deviririz

“Bu terör eylemini Azerbaycan halkı adına ve kendi adıma şiddetle kınıyor, sizing, Rus halkına, mağdurların ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

three ay asgari ödeme yapılan kredi kartları kullanıma kapatılacak mı? İletişim Başkanlığı'ndan açıklama geldi

121 kişinin hastaneye Haberler kaldırıldığı düşünülüyor ve aralarında az sayıda çocuğun da bulunduğu yaklaşık sixty kişinin durumunun 'ciddi' veya 'son derece ciddi' olduğu belirtildi.

24 Mart tarihini ulusal yas ilan eden Putin, Moskova ve ekonomi haberleri Rusya'nın diğer bölgelerinde teröre karşı ek önlemlerin alındığını ifade etti.

İran, Cumhurbaşkanı Son dakika haberleri İbrahim Reisi ve beraberindeki yetkililerin hayatını kaybettiği helikopter kazasının ardından kritik bir sürece girdi.

Truong My Lan: 44 milyar dolarlık dolandırıcılıktan ölüm cezası alan Vietnamlı milyarder kimdir?

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Moskova'da Crocus Belediye Binası'nda yer alan konser salonuna düzenlenen silahlı saldırı sonucu çAlright sayıda can kaybı ve yaralanma haberinin kendisini ve Azerbaycan halkını derinden üzdüğünü belirten Aliyev mesajında şu ifadeler yer verdi:

LGS tercihleri ne zaman başlayacak? LGS lise tercih ekranı bilgisi! MEB LGS 2024 tercih kılavuzu yayınlanma tarihi!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, 'three ay peş peşe sadece asgari ödeme yapan kart sahibinin kartı kullanıma kapanacak' iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde Güneykaya beldesi belediye başkanlığı seçimini AK Parti adayı kazandı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *